Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Nabór materiałów do czasopisma "Prace Archiwalno-Konserwatorskie"

Przejdź do - Nabór materiałów do czasopisma "Prace Archiwalno-Konserwatorskie"

Ogłaszamy nabór materiałów do 24 numeru "Prac Archiwalno-Konserwatorskich". Studia, edycje źródeł oraz komunikaty, recenzje i omówienia (przygotowane wg ZASAD REDAKCYJNYCH) prosimy nadsyłać na maila: pak@siedlce.ap.gov.pl do 15 sierpnia 2024 r.

Konserwacja archiwaliów

Przejdź do - Konserwacja archiwaliów

Zapraszamy do lektury recenzji pracy doktorskiej Przemysława Wojciechowskiego nt. ochrony i konserwacji materiałów archiwalnych w archiwach państwowych, autorstwa Piotra Dudzikowskiego. Oczywiście w dziale PUBLIKACJE CYFROWE.

Nadbużańskie Sławatycze 20 - recenzja

Przejdź do - Nadbużańskie Sławatycze 20 - recenzja

W dziale PUBLIKACJE CYFROWE ukazała się recenzja najnowszego tomu czasopisma "Nadbużańskie Sławatycze" autorstwa Barbary Tekely Skrętowicz.

Zapraszamy do lektury!

Jesteśmy w sieci!

Przejdź do - Jesteśmy w sieci!

Z przyjemnością prezentujemy elektroniczną wersję "Prac Archiwalno-Konserwatorskich". Poza łatwiejszą dostępnością do zawartości czasopisma, zebranymi w jednym miejscu podstawowymi informacjami na temat redakcji i zasad jej działania, Czytelnicy otrzymują możliwość zapoznawania się na bieżąco z nadsyłanymi materiałami.

Zapraszamy zatem wszystkich Autorów zainteresowanych publikacją efektów swoich badań do przesyłania na bieżąco artykułów, edycji źródeł, recenzji i komunikatów. Po pomyślnym przejściu procesu recenzyjnego, zostaną one opublikowane w wersji cyfrowej i wejdą do obiegu naukowego w wolnym dostępie dla wszystkich chętnych, zanim ukażą się w formie papierowej w dwuroczniku.

POWIEDZ PRZYJACIELU I WEJDŹ!